Zamknij

Skontaktuj sięTDC Polska sp. z o.o.

ul. Warszawska 53, 61-028 Poznań Poland

Dane rejestrowe:

NIP: 764-259-64-52
REGON: 300853199
KRS: 0000507950

Telefon:

+48 67 348 29 31

Serwis telefoniczny:

+48 531 818 599

Adres e-mail:

biuro@tdcpolska.pl

Type at least 1 character to search

Ekrany
SCEO® LEDSCREEN

Czym są EKRANY LED SCEO® LEDSCREEN

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce i w Europie w dziedzinie technologii ekranów LED. SCEO® LEDSCREEN to grupa produktów najwyższej jakości, zapewniająca perfekcyjny obraz nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Ekrany LED stały się wyjątkowo popularną formą komunikacji. Aby wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu oraz sprostać każdym oczekiwaniom klientów, nasze ekrany LED projektujemy w oparciu o najnowszą technologię wraz z wykorzystaniem najwyższej jakości podzespołów renomowanych marek. Ekrany SCEO® LEDSCREEN wykorzystywane są zarówno w przestrzeni zamkniętej jak i na zewnątrz. Szerokie zastosowanie naszego rozwiązania pozwala na wyświetlanie dowolnych treści, takich jak animacje, reklama, treści edukacyjne, a nawet profesjonalne materiały wideo w studiach telewizyjnych.

Realizacja TDC Polska: Ekrany LED Screen Warszawa, 2014
Realizacja TDC Polska: Ekrany LED Screen Warszawa, 2014
Ekrany LED dla Stacji Telewizyjnej, Finlandia

Ekrany LED dla Stacji Telewizyjnej, Finlandia

Ekrany LED P6 dla nowej linii Metra Warszawskiego

Ekrany LED P6 dla nowej linii Metra Warszawskiego

Ekrany LED dla Międzynarodowych Targów Poznańskich

Ekrany LED dla Międzynarodowych Targów Poznańskich

Wyposażenie hali sportowej Arena Gliwice

Wyposażenie hali sportowej Arena Gliwice

Infokiosk Centrum Handlowe TDC Polska

Multimedialny nośnik informacji

Ekrany LED to nieodłączny element działań marketingowych oraz informacyjnych. Multimedialne nośniki informacji uatrakcyjniają przekaz i na dłużej skupiają uwagę odbiorów niż tradycyjne nośniki, takie jak bilbordy, ulotki czy plakaty. TDC Polska oferuje ekrany LED zarówno ekrany zewnętrzne oraz wewnętrzne, które znajdują zastosowanie w różnorodnych przestrzeniach publicznych, handlowych oraz przemysłowych. CEO® LEDSCREEN to grupa produktów najwyższej jakości, zapewniająca perfekcyjny obraz nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Ekrany LED stały się wyjątkowo popularną formą komunikacji. Aby wyjść naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu oraz sprostać każdym wymaganiom klientów, nasze ekrany LED projektujemy w oparciu o najnowszą technologię wraz z wykorzystaniem najwyższej jakości podzespołów renomowanych producentów.

System zarządzania treścią

Na życzenie klienta każdy ekran SCEO® LEDSCREEN może zostać wyposażony w dedykowany system do zarządzania wyświetlaną treścią. Nasze autorskie oprogramowanie SCEO® Software to zaawansowane technicznie narzędzie, które pozwala zarządzać wieloma typami nośników multimedialnych poprzez przeglądarkę, dedykowany serwer, dowolny komputer czy tablet z dostępem do sieci Internet. Nasze autorskie oprogramowanie dystrybucji treści zostało zaprojektowane z myślą o naszych klientach, dzięki skalowaniu wielkości interfejsu możliwe jest zastosowanie SCEO® Software na wielu rodzajach nośników. Szerokie zastosowanie naszego rozwiązania pozwala na wyświetlanie dowolnych treści, takich jak animacje, reklama, treści edukacyjne, a nawet profesjonalne materiały wideo w studiach telewizyjnych.

2 2 - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne
27GLW - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne

Kalibracja ekranów LED

W zakresie naszych usług znajduję się również kalibracja ekranów LED. Przy pomocy systemu kalibracyjnego analizowane są parametry świecenia każdej diody LED w ekranie. Następnie na podstawie przeanalizowanych danych wprowadzane są korekcje parametrów dla poszczególnych modułów kalibrowanego wyświetlacza. Dzięki temu uzyskiwany ekran o idealnej jednolitości wyświetlanych obrazów. Kolory są gładkie bez charakterystycznej ziarnistości a miejsca łączenia modułów stają się niewidoczne.

Nasze
rozwiązania

W naszej ofercie
znajdziesz

zastosowanie wewnętrznych ekranów SCEO® LEDSCREEN jest bardzo szerokie. Coraz częściej wykorzystywane są w obszarze edukacji, między innymi w salach wykładowych, szkoleniowych, a nawet w muzach. Ekrany LED typu indoor pozwalają na wyświetlanie dowolnych treści, mogą być to animacje, reklama, treści edukacyjne, a nawet profesjonalne materiały wideo w studiach telewizyjnych.

Realizacja TDC Polska: 2019
ekran led warszawa 1 - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne

To obecnie najbardziej popularne narzędzia marketingowe. Stanowią nowoczesną alternatywę dla analogowych billboardów, plakatów, czy innych tradycyjnych form reklamy. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają nam na tworzenie ekranów w różnych formach i rozmiarach, od standardowych prostych ekranów, przez lekko zakrzywione aż po cylindryczne formy. Zewnętrzne ekrany LED mogą być montowane zarówno jako wolnostojące konstrukcje, takie jak maszty, jak i wbudowane w fasady budynków.

To innowacyjne rozwiązanie dedykowane specjalnie studiom telewizyjnym. Jako lider rozwiązań w obszarze technologii LED tworzymy ekrany dla największych europejskich stacji telewizyjnych. Ekrany SCEO® VIDEOWALL dostosowane są do warunków panujących w studiach telewizyjnych. Zastosowane w naszych ekranach podzespoły emitują minimalną ilość ciepła oraz zużywają dużo mniej energii elektrycznej dzięki dedykowanym produktom z serii SCEO® EnergySaver.

sceo 1 - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne
fasady led - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne

Tworzymy instalacje multimedialne, które doskonale podkreślają walory architektoniczne budynków. Dużą popularnością cieszy się wykorzystywanie powłoki budynku jako powierzchni do prezentacji multimedialnych. Jako wysoce wyspecjalizowana firma świadczymy usługi doradcze, projektowe i produkcyjne nawet w przypadku najtrudniejszych projektów multimedialnej fasady LED.

TDC Polska oferuje niezbędne wyposażenie wydarzeń kulturowych i sportowych. Jednym z takich produktów jest tablica wyników, która jest nieodłącznym elementem każdego nowoczesnego stadionu, hali sportowej czy areny. Oprócz tablicy wyników SCEO® SportLED oferujemy dedykowane oprogramowanie sterujące wyświetlaną treścią SCEO® SOFTWARE. Jest to łatwy w obsłudze system, który pozwala na dowolne zarządzanie obrazem. Tablice wyników SCEO® SportLED stworzone przez TDC Polska oraz autorski system zarządzania zapewniają całkowitą integrację z istniejącą infrastrukturą.

tablice wynikow 1 - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne
telebimmobilny2 1 - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne

Przekaz marketingowy to jedno z ważniejszych priorytetów każdej firmy. TDC Polska zapewni Ci oryginalną, mobilną prezentację, wyróżniającą się na tle innych firm konkurencyjnych, o znakomitej jakości emitowanego obrazu. Ważną cechą naszych ekranów mobilnych jest łatwość montażu, szybkość przygotowania do użytku oraz dostosowanie wyświetlanej treści do potrzeb odbiorców. Telebimy mobilne to znakomite rozwiązanie dla miejsc, w których czas przygotowania instalacji jest ograniczony.

Przeznaczone są do prezentacji multimedialnych treści, miedzy innymi treści reklamowych podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych. SCEO®SportLED to dedykowane rozwiązanie zarówno dla otwartych przestrzeni takich jak stadiony, jak również dla aren czy hal sportowych. Produkowane przez TDC Polska ekrany zewnętrzne są odpowiednio dostosowane do warunków zewnętrznych, składają się z szczelnych kabinetów, które działają niezależnie od panującej pogody czy wilgoci.

bandy led - TDC Polska - ekrany led wewnętrzne
Energooszczędne ekrany led sceo ledscreen

W odpowiedzi na społeczne zapotrzebowanie rozwiązań pro-eko i pro-energo – powstały ekrany LED o obniżonym zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Oferujemy ekrany, działające w oparciu o diody SMD, sterowniki o niskim poborze energii oraz zasilacze zawansowanej technologii z serii SCEO®EnergySaver, dzięki temu nasze ekrany zużywają bardzo mało energii elektrycznej. Mniejszy pobór prądu przekłada się na mniejszy koszt utrzymania cyfrowych nośników.

Dbamy o bezpieczeństwo i niezawodność urządzeń

Ekrany SCEO® LED SCREEN dostosowywane są do wszystkich wymogów dotyczących kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), co potwierdzamy odpowiednimi certyfikatami. Nasze ekrany są testowane i certyfikowane w renomowanych europejskich laboratoriach.

Realizacja TDC Polska: Finlandia, 2019
Call Now Button